سوالات متداول

به تمام سوالات شما پاسخ میدهیم

بعد از خرید وبینار

پس از خرید وبنیار مورد نظر، آدرسی اینترنتی به شما داده میشود که باید آن را باز کرده و اطلاعات کاربری که به همراه آدرس اینترنتی برای شما ارسال شده است را وارد کرده و سپس منتظر بمانید.
خیر کاربران تنها تصویر مدرس را مشاهده میکنند و  مدرس هم تصویری از شما دریافت نمیکند.
بله در طول برگزاری فایل ها در صفحه وبینار برای مشاهده و دانلود قرار خواهند گرفت. درصورتیکه موفق به دریافت آن نشدید با ما در تماس باشید، همکاران ما فایل را برای شما ارسال میکنند.
بهتر هست در قسمت چت چیزی نوشته نشود تا تمرکز شما و کاربران دیگر لطمه نبیند، تیم پشتیبانی ما در مواقع لزوم پاسخ کاربران را خواهند داد.
این صورت لطفا کمی صبر کنید و در صورت درست نشدن تصویر یک بار از صفحه وبینار خارج شده و مجدد وارد شوید. همچنین بهتر است بدانید که سرعت اینترنت شما تاثیر زیادی بر صدا و تصویری دریافتی شما خواهد داشت.
این مشکل احتمالا از سرعت اینترنت یا تنظیمات سیستم است برای حل این مشکل لطفا یک بار از صفحه وبینار خارج شده و دوباره وارد شوید همچنین دقت کنید در تنظیمات، صدای وبینار در حالت mute نباشد. حتی میتوانید یک بار با هدفون صدا را تست کنید.

قبل از خرید وبینار

برای مشاهده بی دردسر وبینار، حداقل سرعت اینترنت ۵۱۲ کیلوبایت بر ثانیه و یا اینترنت با نرخ دانلود ۵۰ کیلوبیت بر ثانیه توصیه می شود. در صورتی که در زمان برگزاری وبینار اینترنت شما با اختلال مواجه شد، در محیط نرم افزار وبینار امکان متوقف کردن تصویر به اشتراک گذاری شده فراهم می باشد و این امکان موجب می شود به راحتی امکان شنیدن صدای سخنران بدون هیچگونه مشکل و با سرعت های پایین تر را داشت.
معمولا برای یک وبینار مثلا ۹۰ دقیقه ای حداکثر ۲۰۰ مگابایت از حجم اینترنت شما مصرف خواهد شد که این حجم تقریبا معادل یک ویدئوی با کیفیت ۱۰ دقیقه ای است.
برای شرکت در وبینار از صفحه وبینارها میتوان وبینار موردنظر را خریداری کرد.
در صورت بروز این مشکل آدرس ایمیل و شماره تلفن صحیح را به ایمیل موسسه به همراه نام و نام خانوادگی ارسال نمایید. info@bonagroup.ir همچنین میتوانید با شماره های 66904696 - 66907323(021) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه پاسخ خود را نیافتید با ما در ارتباط باشید